Nauka Szkolenia Kategoria: Nauka Szkolenia

Nauka Szkolenia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ekologia »

  Ekologiczny tryb życia powinien być powszechny wśród mieszkańców. Dlaczego tak nie jest? Co jest powodem że mimo wiedzy nadal nie segregujemy śmieci? Wprowadzono w życie szereg zachęt dla przykładnych mieszkańców, próbuje się również przymusu jak i szkoleń. Pewną wskazówką może być natura człowieka który z zasady jest leniwy. Dodatkowo w największych metropoliach które produkują najwięcej odpadów horrendalne stawki czynszu nie zachęcają do kolejnych obciążeń. Każdy wychodzi z założenia płacę i wymagam.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekt Prymus »

  Kurs Projekt Prymus pozwala znacząco podnieść swoje zdolności przyswajania wiedzy i informacji. Dzięki niemu poprawisz znacząco szybkość swojego czytania ze zrozumieniem (około 2 tys na minutę, tj 10 razy szybciej od przeciętnej). Nauczysz się także przyswajać i korzystać z dużo szerszego zakresu wiedzy, szybko i trwale zapamiętasz wiele więcej informacji niż dotychczas. Projekt Prymus to nowoczesny trening twórczego myślenia oraz kurs tworzenia tzw konpektów map myśli.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka uczelni »

  Witryna Study4u.eu to zrzeszający europejskie placówki rejestr publicznych oraz prywatnych szkół wyższych. Ma on na celu promocję studiowania wśród młodzieży i pomoc przy wyborze odpowiedniej szkoły wyższej i kierunku studiów. Katalog obejmuje wszelkie informacje potrzebne do tego, by wybór ten był świadomy i w jak największym stopniu dostosowany do oczekiwań kandydata na studia. Przy pomocy nowoczesnej wyszukiwarki w łatwy i komfortowy sposób można znaleźć adekwatny kierunek. Ponadto, administratorzy strony są w stanie pomóc przy aplikowaniu na studia.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Już za niewiele ponad trzy miesiące będziecie zdawać maturę ustną z języka polskiego. Prezentacja maturalna jaką musicie przygotować na ten egzamin musi być napisana ciekawie i bezbłędnie. Wiedząc, że to nie jest łatwe zadanie, szczególnie dla tych którzy nie przepadają za językiem polskim stworzyliśmy portal pomagający Wam napisać pracę maturalną. Znajdziecie na nim różna prace, które możecie wykorzystać pisząc własną prezentację. Z pewnością materiały znalezione na naszej witrynie okażą się dla Was pomocne.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka Szkolenia

Nauka Szkolenia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: