Strony związane z hasłem 'identyfikacja wizualna':

 • Identyfikacja wizualna »

  W obecnych czasach posiadanie firmowej strony www jest wyznacznikiem nowoczesnego kontaktu z potencjalnym klientem. Jak pokazują badania w tej chwili większość internautów szuka informacji o usługach w sieci. Sprawdza też dane adresowe firmy w celu dalszego zapoznania się z usługą. Przedsiębiorstwa korzystające ze sklepów on-line osiągają coraz korzystniejsze wyniki poprzez oferowanie wygodnego sposobu sprzedaży. Skorzystaj i Ty nowatorskich rozwiązań. Zamów stronę www.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Graphic design studio »

  Identyfikacja wizualna to zbiór jasno określonych i połączonych ze sobą elementów wizerunkowych przedsiębiorstwa które razem tworzą jest tożsamość a przez to poprawiają rozpoznawalność. Podstawowym powodem tworzenia tego typu rozwiązań jest konieczność wyróżnienia się spośród setek a czasami nawet tysięcy podobnych przedsiębiorstw. W skład identyfikacji wizualnej wchodzą między innymi: logo, witryny reklamowe, materiały firmowe tj. np. papier firmowy, segregatory, pieczątki, materiały reklamowe typu gadżety reklamowe, kalendarze, strona internetowa i inne.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Look Design – strony internetowe Poznań »

  Look Design – agencja, zajmująca się szeroko rozumianą reklamą. Miastem naszego funkcjonowania jest Poznań, jednakże zapewniamy usługi użytkownikom na obszarze całego państwa i poza nim. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Chociaż, co nie ulega wątpliwości, strona internetowa to dopiero początek. Jako pierwsi na polskim rynku naszym użytkownikom oferujemy komplet usług określanych jako wizerunek internetowy. Ponieważ z wyjątkiem „skrojonej na miarę” strony www, zapewniamy ogólne narodzenie się w globalnej sieci. Sieć rozwija się błyskawicznie, a ilość newsów jest nie do przyjęcia dla normalnego człowieka. Gdzie w tym całym bałaganie jest Twoja firma? Skorzystanie z naszych usług pozwoli Twojej firmie zaistnieć w globalnej sieci, uwidocznisz się na tle rywalizujących firm. Zleć wizerunek w internecie swojej działalności w nasze ręce, a nabierzesz przekonania, że globalna sieć ma możliwość pozyskiwania następnych nabywców.
  Profesjonalne artykuły na strony internetowe, innymi słowy copywriting, kampanie reklamowe, pozycjonowanie, linki sponsorowane to tylko fragment działalności uzupełniających, które mamy możliwość Ci zaproponować. Mamy dodatkowo profesjonalne studio fotograficzne, które daje nam możliwość ukazania Twoich produktów z jak najlepszej strony.
  Oprócz tego w swojej propozycji mamy usługi tradycyjnej reklamy, te bardziej możliwe. To między innymi ulotki, wizytówki, banery itd. Nie istnieje takie zlecenie z obszaru marketingu, którego nie zrealizowaliśmy. Strony internetowe to nasza pasja, a różnego wariantu projekty graficzne, w tym identyfikacja wizualna, to nasz chleb powszedni. Nasza agencja reklamowa zaręcza sukces swoim nabywcom. Daj możliwość się przekonać, pozwól się zidentyfikować z najlepszej strony w sieci.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »